PVP YOLU - PVP SERVER TANITIMI - PVP SERVER KURULUMU - PVP SERVER İNDİR
1299 Private Server İçin tüm Editör Dosyaları 411
1299 Private Server İçin tüm Editör Dosyaları 411
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

1299 Private Server İçin tüm Editör Dosyaları

YazarMesaj

1299 Private Server İçin tüm Editör Dosyaları Empty
MesajKonu: 1299 Private Server İçin tüm Editör Dosyaları   1299 Private Server İçin tüm Editör Dosyaları Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 9:03 pm

[b]1299 client ko pvp serveri bulunanlar için dosyaları editlemek işkencedir. FrmzKO pvp serveri düzenleme sırasıdna farklı kaynaktan indirmiş olduğum editor dosyalarını herkes erişsin diye downloada açıyorum. Dosyalar benim yapımım değildir. Yapan kişiyede buradan teşşekür etmek gerekir. bizleri bir işkenceden kurtarıyor. Klasörün içerisinde user den inventory edite kadar tüm editör .exe dosyaları bulunmakta. Dosyalar hakkında takıldığınız soruları yazabilirsiniz ancak bildiğim kadarı ile yardımcı olabilirm sonuça dosyaların yapımcısı ben değilim.

1299 client ko pvp serveri bulunanlar için dosyaları editlemek işkencedir. FrmzKO pvp serveri düzenleme sırasıdna farklı kaynaktan indirmiş olduğum editor dosyalarını herkes erişsin diye downloada açıyorum. Dosyalar benim yapımım değildir. Yapan kişiyede buradan teşşekür etmek gerekir. bizleri bir işkenceden kurtarıyor. Klasörün içerisinde user den inventory edite kadar tüm editör .exe dosyaları bulunmakta. Dosyalar hakkında takıldığınız soruları yazabilirsiniz ancak bildiğim kadarı ile yardımcı olabilirm sonuça dosyaların yapımcısı ben değilim.

İlk Önce Bir Mesaj Atınız

Free Dowload Seçiniz Lütfen
Free Dowload Seçiniz Lütfen

1299 Private Server İçin tüm Editör Dosyaları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 1299 server kurulumu ıcın gereklı dosyalar
» Pvp Server Sabit IP Yapma 1299 Server
» 1299 pvp Server Kurulumu
» OyunAdresi 1299 Pvp Zor Server
» 5 Tane Editör Programı Bir Arada